Oglądających: widzów
Szukaj:
Wyszukiwanie
strona główna | LOGOWANIE | REJESTRACJA

reklamy TopGuitar.tv

FIREWIND - Crank it like Gus G. (CONTEST)
  • Aktualnie /5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodane: 23 lutego 2011

Kanał: Relacje

Kategoria: Gitara elektryczna

Dodany przez: Administrator

Tagi: gus g,gus g.,firewind,Ozzy Osbourne,konkurs,contest,solo,esp,ltd,blackstar,gitara elektryczna,wzmacniacz lampowy,ministack,nagrody,zakk wylde,metal,heavy metal,gitarzysta,topguitar

Skomentuj klip

Dodaj do playlisty

 

Jako jedno z dwóch europejskich pism gitarowych TopGuitar objęło oficjalny patronat medialny nad konkursem Gusa G. - gitarzysty greckiej grupy FIREWIND, o którym zrobiło się ostatnio głośno po tym, jak Ozzy Osbourne wybrał go na następcę Zakka Wylde'a w swoim zespole.

Organizatorem konkursu jest Century Media, wydawca FIREWIND, a nagrody sponsorują firmy ESP i Blackstar, których sprzętu na co dzień używa gitarzysta zespołu. Na czym polega zabawa? Musicie rozpracować i powtórzyć solówkę graną przez Gusa G., a następnie opublikować wasze nagranie wideo jako odpowiedź na powyższy filmik na portalu YouTube!

Główną nagrodą jest gitara ESP LTD G-200 Gus G. Signature (uwaga: jest to inny model niż widoczny w filmiku) oraz lampowy ministack Blackstar HT-5S. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia. Gus G. osobiście obejrzy wszystkie nagrania i wybierze najlepszą jego zdaniem wersję swojej solówki, a zarazem zwycięzcę konkursu. Pięć najlepszych osób otrzyma ponadto oryginalne koszulki FIREWIND. Ogłoszenie wyników nastąpi między połową kwietnia a początkiem maja. A więc, gitary w dłoń i do boju!


 

Patronat medialny:

www.topguitar.pl

www.guitar.de


Organizator:

www.centurymedia.com


Sponsorzy:

www.espguitars.com

www.blackstaramps.co.uk


Gus G. w sieci:

www.myspace.com/gusgofficial

www.firewind.gr

www.myspace.com/firewind

www.ozzy.com

www.myspace.com/ozzyosbourne 

$data['video_title']

Komentarzy do filmu: 0


Zostaw Komentarz


Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.