Oglądających: widzów
Szukaj:
Wyszukiwanie
strona główna | LOGOWANIE | REJESTRACJA

reklamy TopGuitar.tv

U2 The edge on BBC History of the guitar
  • Aktualnie /5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dodane: 20 listopada 2009

Kanał: Videoklipy

Kategoria: Gitara elektryczna

Dodany przez: Administrator

Tagi: gitara elektryczna,U2,rock

Skomentuj klip

Dodaj do playlisty

The Edge legenda!
$data['video_title']

Komentarzy do filmu: 5


Brak avatara.
01.04.2010 12:28
Milkynapisał/a:
Sprzętu tyle, co w dobrym sklepie muzycznym ...tylko The Edge w przeciwieństwie do dowolnego sprzedawcy nie uważa się za najlepszego gitarzystę na świecie xD Pozdr. \m/ Ps. Polecam film "Będzie głośno". Trochę rozlazły, ale warto obejrzeć ;]

Brak avatara.
15.02.2010 21:04
venomnapisał/a:
No, trzeba przyznać, że wirtuozem to on nie jest. Tzn. nie w typowym tego słowa znaczeniu, jeśli chodzi o szybkie granie i błyskotliwą technikę. Ale na efektach zna się jak mało kto i potrafi za pomocą paru zaledwie dźwięków wyczarować takie rzeczy, które wszystkim zostają w pamięci na lata... Chociaż nie ma to jak dobry shredding od czasu do czasu ;)))

Brak avatara.
05.02.2010 16:46
redgitannapisał/a:
The Edge gitarzysta wyznający zasadę "Panowie gitarzyści piękno się kryje w prostocie" Potrafi przy użyciu kilku dźwięków wyczarować emocje poruszające nie jedno serce i wrażliwość muzyczną Czapki z głów.

Brak avatara.
23.11.2009 12:43
nikanornapisał/a:
The Edge nigdy specjalnie mnie nie inspirował, ale jestem pełen szacunku dla tego zawodnika. Gra swoje, zbędnie się nie popisuje. Skrzynka z efektami za jego plecami budzi podziw, chociaż wygląda to jak choinka hehe

Brak avatara.
21.11.2009 13:44
Rockmannapisał/a:
The Egde jest świetny! Bardzo fajny artykuł jest w listopadowym TG: sprzęt The Edga i trzy przykładowe zestawienia w trzech wariantach cenowych. Bardzo pouczające i przydatne. Pisze o tym, bo myślę, że mogą na tym skorzystać gitarzyści od początkujących szarpidrutów, do zawodowców. Aha, no, i najważniejsze: wszystkie przykłady w artykule sa oparte na sprzęcie dostępnym bez problemu w Polsce :)

Zostaw Komentarz


Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.