Oglądających: widzów
Szukaj:
Wyszukiwanie
strona główna | LOGOWANIE | REJESTRACJA
Poprzedni

Jess Greenberg - Highway To Hell

Hit internetu. Pochodząca z Londynu Jess Greenberg w piosence AC/DC "Highway To Hell".
 

Paul McCartney - Argentina 2010

Koncert Paula McCartneya z Argentyny z 2010 r.
 

Steve Vai - Now We Run

"Now We Run" to utwór pochodzący z DVD Steve'a Vai'a "Live In Minneapolis - Where The Wild Things Are" nagranego podczas trasy Sound Theories.
 

Dla gitarzystów elektrycznych i akustycznych

Gitarowe Wyzwania 2, to kontynuacja szkoły Krzysztofa Błasia, która podbiła serca tysięcy gitarzystów w Polsce! Obojętne na jakiej grasz gitarze!
 

Tech 21 Character

Idąc za ciosem opinii, mówiącej, że Tech 21 to mistrz w kreowaniu rasowych brzmień z niewielkich gabarytowo konstrukcji, firma wypuściła serię Character.
 

Vox ToneLab ST

Grając na sprzęcie firmy VOX, ma się wrażenie, że każdy produkt opatrzony tym słynnym już logiem emanuje jakąś trudną do uchwycenia pozytywną energią i muzykalnością.
 

Marshall Haze 15

Wydawało się, że w dziedzinie lampowych wzmacniaczy gitarowych wymyślono już wszystko. Marshall jest jednak tą firmą, która od dziesięcioleci wytycza nowe kierunki.
 

Taylor T3

Już dawno nikt już nie zrobił takiego zamieszania na rynku gitarowym jak Bob Taylor wprowadzający instrumenty serii T.
 

Laney Cub 8 i 10

Historia zatoczyła koło, bo właśnie od takich niewielkich konstrukcji zaczął się rozwój wzmacniaczy gitarowych...
 

Gibson Les Paul Zakk Wylde BFG

Zakk posiada już kilka sygnowanych modeli Les Paul. Model BFG to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych gitar.
 

Warwick Infinity NT 5

Warwick Infinity to nazwa, która już sama w sobie wiele obiecuje. To najwyższy model seryjnego basu Warwicka, jeśli nie liczyć serii Custom Shop i Limited.
 

Framus Tennessee

Wygląda klasycznie i elegancko. Bluesowo, a nawet jazzowo! Co potrafi sprawdź sam!
 

Gitarowe Wyzwania 2 - szkoła DVD


    Data dodania: 16.09.2010


Na stronie topguitar.tv obejrzeć już można trailer najnowszej szkoły DVD autorstwa Krzysztofa Błasia. "Gitarowe Wyzwania 2 - Nowe horyzonty" to zbiór ciekawych i wartościowych lekcji dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych gitarzystów.

 

 

"Gitarowe Wyzwania 2" to kontynuacja szkoły Krzysztofa Błasia, która podbiła serca tysięcy gitarzystów w Polsce. Obojętnie, czy grasz na gitarze akustycznej czy elektrycznej, uniwersalność zawartych wiadomości pozwoli Ci skutecznie poszerzyć wiedzę i udoskonalić warsztat. Autor zaprasza też do współpracy znakomitych gości (m.in. Mietek Jurecki, Wojciech Hoffman, Michał Zygmunt), którzy chętnie podzielą się z Wami swoim bogatym doświadczeniem.

 

Wydawnictwo składające się z 3 płyt DVD będzie dostępne od 30 października w cenie 47 zł, ale już teraz można je zamówić w promocyjnej cenie 37,60 zł za pośrednictwem sklepu internetowego GaleriaMuzyka.pl.