Oglądających: widzów
Szukaj:
Wyszukiwanie
strona główna | LOGOWANIE | REJESTRACJA
Poprzedni

Jess Greenberg - Highway To Hell

Hit internetu. Pochodząca z Londynu Jess Greenberg w piosence AC/DC "Highway To Hell".
 

Paul McCartney - Argentina 2010

Koncert Paula McCartneya z Argentyny z 2010 r.
 

Steve Vai - Now We Run

"Now We Run" to utwór pochodzący z DVD Steve'a Vai'a "Live In Minneapolis - Where The Wild Things Are" nagranego podczas trasy Sound Theories.
 

Dla gitarzystów elektrycznych i akustycznych

Gitarowe Wyzwania 2, to kontynuacja szkoły Krzysztofa Błasia, która podbiła serca tysięcy gitarzystów w Polsce! Obojętne na jakiej grasz gitarze!
 

Tech 21 Character

Idąc za ciosem opinii, mówiącej, że Tech 21 to mistrz w kreowaniu rasowych brzmień z niewielkich gabarytowo konstrukcji, firma wypuściła serię Character.
 

Vox ToneLab ST

Grając na sprzęcie firmy VOX, ma się wrażenie, że każdy produkt opatrzony tym słynnym już logiem emanuje jakąś trudną do uchwycenia pozytywną energią i muzykalnością.
 

Marshall Haze 15

Wydawało się, że w dziedzinie lampowych wzmacniaczy gitarowych wymyślono już wszystko. Marshall jest jednak tą firmą, która od dziesięcioleci wytycza nowe kierunki.
 

Taylor T3

Już dawno nikt już nie zrobił takiego zamieszania na rynku gitarowym jak Bob Taylor wprowadzający instrumenty serii T.
 

Laney Cub 8 i 10

Historia zatoczyła koło, bo właśnie od takich niewielkich konstrukcji zaczął się rozwój wzmacniaczy gitarowych...
 

Gibson Les Paul Zakk Wylde BFG

Zakk posiada już kilka sygnowanych modeli Les Paul. Model BFG to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych gitar.
 

Warwick Infinity NT 5

Warwick Infinity to nazwa, która już sama w sobie wiele obiecuje. To najwyższy model seryjnego basu Warwicka, jeśli nie liczyć serii Custom Shop i Limited.
 

Framus Tennessee

Wygląda klasycznie i elegancko. Bluesowo, a nawet jazzowo! Co potrafi sprawdź sam!
 

PAUL GILBERT w Polsce. Konkurs - wygraj bilety!!!


    Data dodania: 15.10.2010


25 listopada w warszawskim klubie Progresja na jedynym koncercie w Polsce wystąpi jeden z najpopularniejszych gitarzystów świata - Paul Gilbert.

 

Paul Gilbert to muzyk, na którego nazwisko wszyscy, którzy mieli kiedykolwiek w ręce gitarę reagują gwałtownym wzrostem poziomu endorfiny. Kompozytor, a przede wszystkim nieszablonowy gitarzysta znany z występów w Mr. Big i Racer X a od lat prowadzący z powodzeniem karierę solową. Na jego kompozycjach uczą się gry tysiące gitarzystów na całym świecie. Paul Gilbert regularnie znajduje się we wszystkich podsumowaniach mających wyłonić najlepszych gitarzystów świata, występował w projekcie Guitar Wars z Nuno Bettencourtem (Extreme) i Stevem Hackettem. Brał również udział w cyklu koncertów G3 z Joe Satrianim i Johnem Petruccim.

 

Dla fanów muzyki gitarowej będzie to jedyna okazja - nie tylko by zobaczyć koncert Paula Gilberta, ale również przyjrzeć się jego technice na warsztatach gitarowych (VIP Clinic), które odbędą się przed koncertem. W roli suportu na deskach Progresji będzie można zobaczyć Jacka Polaka (m.in. Chłopcy z Placu Broni, Renata Przemyk).

 

Paul Gilbert Warszawa, 25 listopad 2010, klub Progresja
support: Jacek Polak
otwarcie klubu 18.00
koncert 19.00
bilety : 90 pln (przedsprzedaż), 100 pln (w dniu koncertu) dostępne będą w całym kraju w sieci TicketPro, bilety kolekcjonerskie będą do nabycia w Progresji
Przed koncertem odbędą się warsztaty gitarowe prowadzone przez Gilberta (VIP Clinic)

www.paulgilbert.com
www.myspace.com/paulgilbert

MAMY DLA WAS PIĘĆ PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ NA KONCERT!

 

Przyśij do nas odpowiedz e-mailem na pytanie konkursowe: Jaki tytuł nosi najnowsza płyta solowa Paula Gilberta? Odpowiedzi proszę nadesłać na maila: konkurs@topguitar.pl , z tematem Koncert Paul Gilbert.

 

Konkurs trwa do 15 listopada 2010. Co tydzień losujemy jedno zaproszenie. Każdy unikalny email bierze udział w kolejnych losowaniach (prosimy nie wysyłać co tydzień odpowiedzi). Czym szybciej wyślesz tym masz większą szansę na wygraną! Przesyłając odpowiedź do 22 października bierzesz udział w 5 losowaniach, do 29 października w 4 losowaniach etc.

 

Wysyłając maila akceptujesz politykę prywatności TopGuitar.pl