Oglądających: widzów
Szukaj:
Wyszukiwanie
strona główna | LOGOWANIE | REJESTRACJA
Poprzedni

Jess Greenberg - Highway To Hell

Hit internetu. Pochodząca z Londynu Jess Greenberg w piosence AC/DC "Highway To Hell".
 

Paul McCartney - Argentina 2010

Koncert Paula McCartneya z Argentyny z 2010 r.
 

Steve Vai - Now We Run

"Now We Run" to utwór pochodzący z DVD Steve'a Vai'a "Live In Minneapolis - Where The Wild Things Are" nagranego podczas trasy Sound Theories.
 

Dla gitarzystów elektrycznych i akustycznych

Gitarowe Wyzwania 2, to kontynuacja szkoły Krzysztofa Błasia, która podbiła serca tysięcy gitarzystów w Polsce! Obojętne na jakiej grasz gitarze!
 

Tech 21 Character

Idąc za ciosem opinii, mówiącej, że Tech 21 to mistrz w kreowaniu rasowych brzmień z niewielkich gabarytowo konstrukcji, firma wypuściła serię Character.
 

Vox ToneLab ST

Grając na sprzęcie firmy VOX, ma się wrażenie, że każdy produkt opatrzony tym słynnym już logiem emanuje jakąś trudną do uchwycenia pozytywną energią i muzykalnością.
 

Marshall Haze 15

Wydawało się, że w dziedzinie lampowych wzmacniaczy gitarowych wymyślono już wszystko. Marshall jest jednak tą firmą, która od dziesięcioleci wytycza nowe kierunki.
 

Taylor T3

Już dawno nikt już nie zrobił takiego zamieszania na rynku gitarowym jak Bob Taylor wprowadzający instrumenty serii T.
 

Laney Cub 8 i 10

Historia zatoczyła koło, bo właśnie od takich niewielkich konstrukcji zaczął się rozwój wzmacniaczy gitarowych...
 

Gibson Les Paul Zakk Wylde BFG

Zakk posiada już kilka sygnowanych modeli Les Paul. Model BFG to z pewnością jedna z najbardziej wyjątkowych gitar.
 

Warwick Infinity NT 5

Warwick Infinity to nazwa, która już sama w sobie wiele obiecuje. To najwyższy model seryjnego basu Warwicka, jeśli nie liczyć serii Custom Shop i Limited.
 

Framus Tennessee

Wygląda klasycznie i elegancko. Bluesowo, a nawet jazzowo! Co potrafi sprawdź sam!
 

TopBass - tylko dla basistów!


    Data dodania: 02.11.2010


Wraz z numerem listopadowym magazyn TopGuitar wzbogacił się o nowy, duży dział: dodatek TopBass zawierać będzie co miesiąc treści, przygotowane specjalnie pod kątem gitarzystów basowych.

Miło nam poinformować, że wraz z nadejściem listopada na rynku pojawiło się nowe pismo, skierowane do gitarzystów basowych. Przygotowany z myślą o miłośnikach niskich rejestrów TopBass publikowany będzie co miesiąc jako dodatek, stanowiący integralną część magazynu TopGuitar.
Każdy numer zawierać będzie:
- coverstory w formie wywiadów lub artykułów, przedstawiających sylwetki najbardziej znanych basistów na świecie, wzbogacone o kalendarium z życia danego artysty
- testy i minitesty instrumentów, efektów, wzmacniaczy i innego sprzętu basowego, przeprowadzane przez naszych redaktorów i ilustrowane doskonałej jakości zdjęciami
- nowości sprzętowe, ze szczególnym uwzględnieniem produktów dostępnych na polskim rynku dzięki krajowym dystrybutorom
- wiadomości z kraju i ze świata dotyczące artystów, zespołów, płyt, koncertów i innych wydarzeń światka muzycznego, a przede wszystkim basowego
- inne ciekawe artykuły, zawierające treści szczególnie atrakcyjne dla wszystkich basistów: zawodowców i amatorów

Tak powstanie nowego dodatku basowego skomentował Dariusz Domański, redaktor naczelny i wydawca miesięcznika TopGuitar:
Do tej pory gitarzyści basowi traktowani byli przez polski rynek wydawniczy nieco po macoszemu, dlatego postanowiliśmy, że najwyższa pora to zmienić! Wprowadzając TopBass chciałem stworzyć dla nich miejsce, w którym będą czuli się jak w domu. Jednocześnie wiem, że takie wydawnictwo to doskonałe medium informacyjne pomiędzy gwiazdami basowego firmamentu a ziemią, po której twardo stąpają polscy basiści. Kontakt z muzykami światowego formatu oraz z profesjonalnym sprzętem testowanym na łamach TopBass na pewno wzbogaci ich doświadczenie i artystyczną osobowość. Przede wszystkim jednak chciałem podkreślić, że my, gitarzyści, pamiętamy o Was i naprawdę doceniamy Waszą rolę w muzyce. Nie wiem czy wiecie, ale ja sam zaczynałem grę w zespole właśnie od gitary basowej...

Miesięcznik TopGuitar to opiniotwórczy magazyn muzyków, adresowany do profesjonalnych gitarzystów i basistów oraz wszystkich miłośników gitary i muzyki gitarowej, wydawany drukiem od roku 2005. Redaktorem Naczelnym jest Dariusz Domański, gitarzysta i wykładowca, doktor sztuk muzycznych. W każdym numerze publikowane są najnowsze testy instrumentów i różnorodnego, dostępnego w Polsce sprzętu muzycznego, wywiady oraz oryginalne materiały na temat znanych artystów, recenzje płyt i relacje z imprez muzycznych, porady i warsztaty gitarowe oraz najświeższe wiadomości z kraju i zagranicy, związane
z tematyką gitarową.

Dane kontaktowe:
International Music Press
skrytka pocztowa 83
81-660 Gdynia 5
tel. 58 624 75 81

e-mail: redakcja@topguitar.pl , reklama@topguitar.pl
strony: http://topguitar.pl , http://topguitar.tv , http://topbass.pl